Nasze osiągnięcia

Rok 2015/2016

Aleksandra Snuzik laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego
laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego
laureatka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Poezji i Piosenki Barwy mojej ojczyzny
III-cie miejsce w ogólnopolskim konkursie „Przeciągi Literackie”
Emanuel Grzegorczyk – Zając pierwsze miejsce w III Powiatowym Konkursie Piosenki Wokalmania
wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Poezji i Piosenki Barwy Mojej Ojczyzny
Wiktor Bednarz laureat Miejskiego Konkursu Ekologicznego „Mnie ta ziemia od innych droższa”
Julia Dąbrowska wyróżnienie w I Gimnazjalnej Olimpiadzie Języka Angielskiego

Rok 2014/2015

Katarzyna Cygan laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego
Aleksandra Snuzik laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego, wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Poezji i Piosenki ” Barwy naszej ojczyzny”
Marcin Zięba finalista Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego
Natalia Grądzka I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim „Rzadko na moich wargach, najdroższy wyraz „Ojczyzna”
II miejsce w Powiatowym Konkursie Poezji i Piosenki ” Barwy naszej ojczyzny”

Rok 2013/2014

Agata Mysona laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego
Wyróżnienie w VII Olimpiadzie Języka Angielskiego pod patronatem Prezydenta Miasta Mielca zorganizowanym przez Szkołę Języków Obcych EUREKA
laureatka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego – I miejsce w województwie
Aleksandra Skaza laureatka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego
Piotr Zdziebło inalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
laureat Ogólnopolskiego Konkursu „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939 – 1945. Polski czyn zbrojny w okresie II wojny światowej”
Kamil Machała finalista Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

Rok 2012/2013

Piotr Zdziebło finalista Konkursu Historycznego
laureat konkursu „Drogi Polaków do niepodległości 1795-1989”
laureat konkursu „Losy żołnierza polskiego w latach 1887-1922”
Adam Kotarba finalista konkursu „Drogi Polaków do niepodległości 1795-1989”
Agata Mysona finalistka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego
finalistka Miejskiego Konkursu Ortograficznego
Aleksandra Skaza finalistka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego
wyróżnienie w XIII edycji konkursu „Wydajemy własną książkę”
Daria Kapuściak finalistka III Powiatowego Konkursu Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów
Luiza Kluz laureatka Miejskiego Konkursu Ortograficznego
Marcelina Torba finalistka Miejskiego Konkursu Ortograficznego
Julia Krupa laureatka Powiatowego Konkursu Czytelniczego

Rok 2011/2012

Iga Dudek laureatka Konkursu Biologicznego
finalistka Miejskiego Konkursu Ortograficznego
Martyna Jeczeń laureatka Konkursu Języka Niemieckiego
Miłosz Duszkiewicz laureat Konkursu Historycznego
laureat konkursu „Losy żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego”
Piotr Zdziebło finalista Konkursu Historycznego
finalista Konkursu Historycznego „Drogi Polaków do niepodległości w latach 1795-1989”
laureat konkursu „Losy żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego”
Aleksandra Skaza laureatka Powiatowego Konkursu Czytelniczego
Agata Mysona finalistka Powiatowego Konkursu Czytelniczego
finalistka Miejskiego Konkursu Ortograficznego
Luiza Kluz finalistka Miejskiego Konkursu Ortograficznego

Rok 2010/2011

Mateusz Cisowski laureat Konkursu Języka Angielskiego i Konkursu Polonistycznego
finalista Konkursu Matematycznego
Tomasz Faber laureat Konkursu Matematycznego
Mateusz Soboń laureat Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego”
Miłosz Duszkiewicz laureat Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego”
Karolina Janocha finalistka Konkursu Polonistycznego
Mateusz Soboń finalista Konkursu Historycznego

Rok 2009/2010

Jakub Synowiec laureat Konkursu Matematycznego
Dorota Konieczna laureat Konkursu Polonistycznego
finalistka Konkursu Geograficznego i Biologicznego
Mateusz Cisowski finalista Konkursu Języka Angielskiego
Anna Burda finalistka Konkursu Polonistycznego

Rok 2008/2009

Kacper Florek laureat etapu wojewódzkiego Konkursu Historycznego
Dorota Konieczna finalistka etapu wojewódzkiego Konkursu Biologicznego
finalistka etapu wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego
linalistka II Olimpiady Języka Angielskiego organizowanego przez Szkołę Języków Obcych EUREKA
Radosław Korzeń mistrz województwa w skoku w dal w kat. młodzików
Jakub Synowiec laureat ogólnopolskiego Konkursu Olimpus z matematyki
laureat Powiatowego Konkursu Matematycznego Klas II Gimnazjum
Mateusz Cisowski finalista II Olimpiady Języka Angielskiego organizowanego przez Szkołę Języków Obcych EUREKA
Paulina Kowalczuk laureatka miejskiego konkursu ekologicznego „Mnie ta ziemia od innych droższa”
Wojciech Dudzik laureat XVIII Podkarpackiego Przeglądu Piosenki w 2008 r. Piosenka w jego wykonaniu „Imię deszczu” została wydana na płycie
laureat Powiatowego Konkursu Matematycznego Klas II Gimnazjum
Anna Burda finalistka Powiatowego Konkursu Ortograficznego „Ortografię można polubić”

Rok 2007/2008

Magdalena Babula lauretka Konkursu Języka Angielskiego
lauretka Konkursu Języka Angielskiego organizowanego przez Szkołę Języków Obcych EUREKA
lauretka Konkursu Języka Angielskiego Check Your English organizowanego przez British School w Mielc