Wycieczka do Krakowa

W dniu 19 maja 2017 r. odbyła się wycieczka szkolna klasy I do Krakowa. W programie wycieczki był edukacyjny rejs najstarszym statkiem po Wiśle. Podczas rejsu uczniowie mogli podziwiać przyrodę i architekturę Krakowa. Pogoda dopisała więc rejs okazał się bardzo udany. Kolejnym punktem wycieczki było Muzeum Żywych Motyli, w którym to można było dotykać żywe owady i wysłuchać wykładu o ich pochodzeniu i zwyczajach. Następnie uczniowie udali się na zwiedzanie starówki i kupno pamiątek. Ostatnim punktem wycieczki był centrum trampolin Go Jump, gdzie uczniowie mogli wykazać się swoją sprawnością fizyczna i kondycją. Po godzinnej wyczerpującej zabawie wycieczka udała się w podróż powrotną do Mielca.