ALICJA W KRAINIE DZIWÓW

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w spektaklu ” Alicja w krainie dziwów” w Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu. Scenariusz sztuki na podstawie książki Levisa Carrolla napisały: Aleksandra Skaza (nasza absolwentka) i Katarzyna Kozub, uczennice I LO, od ośmiu lat uczestniczące w zajęciach teatralnych w Domu Kultury. Główne role zagrały również nasze absolwentki: Aleksandra Skaza, Gabrysia Podraza i Martyna Kozak. Spektakl wyreżyserowała Magdalena Kriger. Atutami spektaklu były ciekawa scenografia i stroje oraz efektowna muzyka zaaranżowana przez Ryszarda Kucharskiego. „Alicja…” to bajka filozoficzna, który ma pomóc młodym ludziom we właściwych ocenach, wyborach, w nawiązaniu dobrych relacji z rówieśnikami.