AKADEMIA Z OKAZJI DNIA NIEPODLEGŁOŚCI

Niepodległa od 98 lat Pamiętając o tragicznych losach naszego narodu (3 rozbiory Polski), a przede wszystkim świętując dzień 11 listopada 1918 roku, młodzież zebrana na szkolny holu wysłuchała montażu słowno- muzycznego upamiętniającego ważne w historii Polski wydarzenia. W tym roku przypada 98 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. W programie artystycznym udział wzięli: A. Dubiel (kl. I), A. Augustyn (kl.I), M. Krudysz (kl. I), A. Belcarz (kl. II), A. Tyniec (kl. III), K. Forczek (kl. III), P. Polak (kl. III), W. Bajor (kl. III), N. Rarus (kl.III) oraz T. Puchalski (kl. III). Opiekunami młodzieży byli P. Angelika Rybak- Pietryka oraz Tadeusz Krępa. Dzień później, delegacja naszej szkoły w składzie: Aleksandra Tyniec, Karolina Forczek oraz Tomasz Puchalski wraz z Panem Dyrektorem Witoldem Łasakiem złożyli kwiaty pod Pomnikiem Wolności.