POKAZY CROSSFIT

W dniu dzisiejszym (09.11.2016) gościliśmy ekipę CrossFit Mielec w składzie Piotr Kozub – jedyny w Mielcu profesjonalny trener crossfitu oraz Kacper Lodarski – jeden z najlepszych wychowanków Piotra. Sportowcy w kilku zdaniach wytłumaczyli naszym uczniom czym jest crossfit oraz jakie są jego zasady. Następnie zaprezentowali, a potem zaprosili młodzież do ćwiczenia burpees. Uczniowie słuchając utworu Stinga mieli wykonać burpees na każde słowo „Roxanne”. Nie każdy jednak dotrwał do końca piosenki. Następnie trener pokazał WOD:

For Time (TC10′) 3R:

-30DU

-2 Struct RING MU,

potem:

3R:

-10 American Swing 24/16kg

-10 TH 40/25kg

Na zakończenie odbyła się wspólna zabawa w przeciąganie liny. Dziękujemy bardzo za pokaz i wspólną zabawę. Mamy nadzieję, że takimi działaniami zachęciliśmy naszych uczniów do większego wysiłku fizycznego, a crossfitterom życzmy zdrowia i wytrwałości!