UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2016 / 2017

Tradycyjnie, 1 września Dyrekcja, Organ Prowadzący, Grono Pedagogiczne, a przede wszystkim uczniowie naszej szkoły zgromadzili się na sali gimnastycznej, aby zainaugurować nowy rok szkolny. Dzień ten był debiutem nie tylko dla 22 nowych uczniów naszego gimnazjum, ale także po raz pierwszy w roli gospodarza wystąpił P. Witold Łasak- nowy dyrektor Niepublicznego Gimnazjum w Mielcu. Zebranych na szkolnej sali przywitał Przewodniczący szkoły- Tomasz Puchalski oraz uczniowie klasy II-giej (Agata Belcarz, Justyna Płatek, Wiktor Bednarz, Mateusz Dyndur), którzy życzyli wszystkim uczniom wielu sukcesów w nauce, a nauczycielom zdrowia i wytrwałości. Wszyscy zgromadzeni mogli wysłuchać krótkiego występu muzycznego uczennic klasy III- ej (Oli Tyniec, Dominiki Midury i Karoliny Forczek). Pan dyrektor witając uczniów przedstawił wychowawców klas. Funkcje te w ty roku pełnić będą:
kl. I- p. Paweł Rzeźnik
kl. II- P. Angelika Rybak- Pietryka
kl. III- p. Bożena Zięba
Po krótkim spotkaniu na sali gimnastycznej uczniowie udali się wraz z wychowawcami do swoich klas.