DZIEŃ DZIECKA W RADO

1 czerwca 2016 r. uczniowie naszej szkoły świętowali Dzień Dziecka w Kolorado. Jak co roku dzień ten pełen był sportowych atrakcji. Rozpoczęliśmy od konkurencji siłowych Strong Man (wygrał Damian Strycharz) oraz Strong Girl (wygrała Sara Vanessa Gózek – Pereira). Następnie rozegrano mecz piłki nożnej uczniowie – nauczyciele, który to pierwszy raz w historii szkoły wygrali uczniowie! Dla dziewcząt zorganizowano mecz piłki siatkowej. Najlepszym piłkarzem został Jakub Chotkowski, a najlepszą siatkarką Natalia Rarus. Równolegle toczyły się różnorodne konkurencje sportowe, a nie uczestniczący w nich korzystali z parku linowego i trampoliny. Na koniec zgodnie z programem „Trzymaj formę” odbyła się degustacja zdrowej żywności przygotowanej przez każdą klasę, zjedliśmy ciepły posiłek i „wykończeni” wróciliśmy do domu.