SPOTKANIE KL. III Z DORADCĄ ZAWODOWYM

W czwartek 2 czerwca 2016 r. odbyło się spotkanie uczniów klas III z doradcą zawodowym. Warsztaty prowadziła Pani Monika Weryńska. W trakcie zajęć młodzież miała możliwość określenia swoich predyspozycji zawodowych oraz mogła podzielić się wątpliwościami towarzyszącymi wyborom, jak również podyskutować i porozmawiać z doradcą zawodowym. Uczniowie dowiedzieli się co ma wpływ na ich decyzję oraz jakie zalety ma nauka w liceum lub w technikum.
Mamy nadzieję, że przeprowadzone zajęcia zaowocują trafnym wyborem szkoły przez naszych trzecioklasistów.
Dodatkowe indywidualne konsultacje z Panią Moniką Weryńską odbędą się 3 czerwca (piątek) od godz. 8.00 w pokoju nauczycielskim. Wszystkich niezdecydowanych zapraszamy!